Kodak Express

Фото на полотні

Друк фото на полотні виробляється на високоякісних полотнах провідних виробників полотен для широкоформатного друку. Полотна мають рекордно широкий колірний обхват, повторюють структуру натурального полотна і водночас є щільними та дуже м'якими, що дозволяє безболісно проводити як галерейну, так і стандартну натяжку полотна на підрамник. Друк проводиться на кількох професійних плотерах Epson, що гарантує максимальну якість. Для друку використовуються пігментні чорнила, які не вигоряють на сонці і не бояться попадання вологи.
Технологія друку на полотні

Цифрова технологія виготовлення картин з фото з натяжкою на підрамник передбачає застосування інноваційного широкоформатного обладнання. Спочатку картина з фотографій редагується в спеціальній програмі, потім проводиться її друк. Виготовляються традиційні зображення і картини будь-яких, в тому числі великих розмірів. В кінці поліграфічних операцій на модульні вироби необхідно нанести захисне покриття і натягнути їх на підрамник.

Стандартна натяжка використовується якщо картину на полотні необхідно оформити в багетну раму, і тому при натяжці полотно кріпиться скобами в торці підрамника. Якщо ж Ви хочете отримати відразу готовий виріб, то Вам підійде галерейна натяжка. Таке полотно відразу ж можна презентувати як завершений виріб або повісити у себе на стіні.
Використовуємо натуральні матеріали: дерев'яний підрамник із сосни, полотно - нешкідливе для використання в приміщеннях і дитячих кімнатах.
Час на виконання замовлення складає від 1 години, в залежності від завантаження фотоцентру.

В прайсі вказана ціна за готовий виріб у яку входить: полотно, підрамник та натяжка полотна на підрамник.

Premium Canvas Satin
Японія - Глянець
Zeaffii Cac
Корея - Матовий