Kodak Express

Фото на тарілці

Наша компанія допоможе Вам не лише придбати, але і створити свій власний, ексклюзивний подарунок. У Вас є унікальна можливість замовити тарілку із зображенням, фото, написом або ж логотипом.
Велика тарілка
Матеріал - кераміка
Ø 25 см
Ø для нанесення фото - 17 см

При оздобленні будинку, тарілки з надрукованими на них фотографіями, дитячими малюнками або шаржами будуть чудовою альтернативою фоторамкам тим більше, що зображення на них не втратять своєї якості. З цієї ж причини тарілки на замовлення - відмінний подарунок на день народження, незвичайний сувенір на весілля, ювілей, знаменна подія, оригінальний презент з будь-якого приводу.

Вартість: 349 грн.
Мала тарілка
Матеріал - кераміка
Ø 20 см
Ø для нанесення фото - 10,5 см

Сувенірні тарілки на замовлення стануть прекрасним подарунком до будь-якого свята, весільного заходу або знаменної події. Їх можна піднести в якості оригінального презенту з приводу і без приводу. На поверхню тарілки можна нанести будь-який малюнок, напис або фотографію. Все залежить від майбутньої події, особистих вподобань і фантазій замовника. При необхідності наші фахівці завжди готові допомогти підібрати малюнок і оформлення.

Вартість: 249 грн.